DEKOM SYSTEM, s.r.o., Pardubice
Novinky a akce Volvo

NOVINKY A AKCE

Nové Volvo XC60 na hradeckém CIAFu

Tento víkend 2. a 3. září přivítá hradecký CIAF švédskou novinku Volvo XC60. Přijede v originálním Volvo trucku!

Více informací

Premiéra Volva XC60 v letním kině

Srdečně Vás zveme na premiéru luxusního švédského vozu Volvo XC60 a promítání nového skandinávského fi­lmu Sámská krev do Pardubického letního kina v Tyršových sadech v úterý 1. srpna 2017.

Více informací

Aviatická pouť v Pardubicích

 

O víkendu 3. a 4. června se na pardubickém letišti uskutečnil již dvacátý sedmý ročník Aviatické pouti.

Více informací
Zavřít

Nové Volvo XC60 na hradeckém CIAFu

Srdečně Vás zveme o víkendu 2. a. 3. září na hradecký letecký den CIAF, kde se originálním způsobem představí zbrusu nové Volvo XC60. V netradičním prostředí Volvo trucku budete mít možnost spatřit první výstavu obrazů pořízených autem od Barbary Davidson, zasoutěžit si a hlavně seznámit se s nádherným novým Volvem XC60.

 

Pro zájemce, kteří se zaregistrují předem, nabízíme možnost testovací jízdy s novým Volvem XC60.  V případě zájmu nás kontaktujte na tel. 466 510 086 nebo e-mailu info.v@dekomsystem.cz

 

Těšíme se na Vás na hradeckém CIAFu!

Zavřít

Premiéra Volva XC60 v letním kině

Program:

 

20:00 statická prezentace Volvo XC60

 

Model XC60 je dlouhodobě nejúspěšnějším a nejprodávanějším modelem značky Volvo. Zákazníci si ho oblíbili díky designu, příjemné velikosti, pohodlí a bezpečnosti. Proto je příchod nového Volva XC60 dlouho očekávanou událostí. Nové Volvo XC60 je ještě elegantnější a propracovanější. Představuje ztělesnění moderního švédského luxusu. Pravé dřevo, původní kovové materiály a krásně zpracované detaily dělají z každé jízdy speciální událost. Vyladěný podvozek, nejmodernější technologie a nejvyšší stupeň bezpečnosti, to je nové Volvo XC60, které budeme mít tu čest Vám představit.

 

21:00 film Sámská krev

 

Atmosféru švédského večera doplní nový skandinávský film Sámská krev. Toto strhující drama odhalí temnou část švédské koloniální historie a přinese inspirativní příběh mladé Elle Marje, která jde za svým snem o novém životě.

 

Sámská krev (Sameblod)

Drama Švédsko / Dánsko / Norsko, 2016, 110 min

Režie: Amanda Kernell

Scénář: Amanda Kernell

Kamera: Sophia Olsson, Petrus Sjövik

Hudba: Kristian Eidnes Andersen

Hrají: Hanna Alström, Anders Berg, Lene Cecilia Sparrok, Mia Sparrok, Maj Doris Rimpi, Julius Fleischanderl, Olle Sarri, Malin Crépin, Andreas Kundler, Katarina Blind, Beata Cavallin, Ylva Gustafsson, Tom Kappfjell, Anna Sofie Bull Kuhmunen, Tove Skeidsvoll, Anne Biret Somby, Lillie Sparrok, Hans-Ola Stenlund, Jonar Thomasson, Marika Lindström

(další profese)

ČSFD: 79 %

 

Doporučujeme teplejší oděv. V případě velmi špatného počasí nebude bohužel možné film promítnout.

 

Budeme se těšit na setkání.

Zavřít

Aviatická pouť v Pardubicích

Letošní ročník opět nesl podtitul „Hvězdy na obloze“ a představil řadu historických letounů poháněných hvězdicovými motory.

 Na této akci jsme nesměli chybět a leteckou show jsme doplnili našimi novinkami Volvem V90 Cross Country a XC90.

 

Zajímavostí je, že motory do letadel Gripen vyrábí společnost Volvo Aero Corporation (VAC). Letecký motor nese označení RM12 a byly do něho zakomponovány nové technologie, například zvýšený tah, zlepšená odolnost vůči střetu s ptákem a další bezpečností prvky. Vysoce integrovaný program údržby podle skutečného stavu rovněž zaručuje mimořádně příznivé provozně-ekonomické ukazatele, jejichž výsledkem je vynikající výkonnost jednomotorového letounu při podstatně nižších nákladech než u dvoumotorových strojů.  S pomocí využití moderních technologií napomáhá snižování zjistitelnosti letounu radarem a infračervenými senzory.