Nové vozy na splátky

Nabídka pro soukromé osoby i pro firmy

Volvo XC40 Mild hybrid

Pro všechny varianty vozů Volvo XC40, XC40 Recharge, C40 a S60

Nízký úrok: 0 % od 30% akontace, 1,99 % od 0 – 25% akontace

Délka financování: 12 - 36 měsíců
Pojištění: Segmentované pojištění u pojišťoven Kooperativa a Allianz.

Nabídka je určena pro všechny varianty nových osobních vozů XC40, XC40 Recharge, C40 a S60 (nevztahuje se na vozy v kategorii PILOT, Courtesy Car, DEMO, VIP klienty bank a obchody typu Speciální Fleet).

Akce platí pro smlouvy uzavřené do 31. 12. 2023.

Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.

Volvo V60

Úvěr pro všechny modely

Vyberte si jakýkoli nový osobní vůz Volvo a budete splácet úvěr s úrokem 6,79 % p.a. Délku úvěru si můžete vybrat od 24 – 48 měsíců. Podmínkou je, abyste uzavřeli úvěrovou smlouvu do 30. 9. 2023.

Nabídku jsme připravili s UniCredit Leasing CZ, a.s.

Určeno pro nové osobní vozy a elektromobily Volvo, na které neplatí jiné speciální akce. Pro více informací kontaktujte Vámi preferovaného autorizovaného partnera pro prodej nových vozů Volvo.

Nabídka se vztahuje pouze na nová vozidla. Společnost DEKOM SYSTEM, s.r.o. si vyhrazuje právo změnit pravidla tohoto programu, anebo jej předčasně ukončit v případě, že to bude vyžadovat situace na trhu nebo jiné, neodhadnutelné nebo nepředpokládatelné okolnosti.

Chcete-li získat více informací, kontaktujte nás.

Kontakt   
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru