Služby Google

Google Assistant, Google Maps a Google Play ve Vašem voze Volvo.

Intuitivní rozhraní s osobním přesahem

Vychutnávejte si plnými doušky jízdní zážitek s intuitivním ovládacím rozhraním, které nabízí známé prostředí, citlivější reakce a osobnější rozměr něž kdykoli dříve. Vaše Volvo s integrovanými aplikacemi Google Vás hladce propojí s okolním světem a zjednoduší Vám život.

Palubní asistent ovládaný hlasem

Pomocí hlasových pokynů Google ve Vašem Volvu se můžete nechat navigovat, užívat si zábavu a zůstat v kontaktu s přáteli, rodinou a kolegy – aniž byste museli sundat ruce z volantu nebo spustit oči ze silnice. Stačí jednoduše říct „Hey Google“.*

Zábava přesně ve Vašem stylu

Prostřednictvím obchodu Google Play získáte přístup k oblíbeným aplikacím pro poslech hudby a podcastů. V kombinaci s na přání dostupným audiosystémem Harman Kardon nebo Bowers & Wilkins si můžete na každé cestě dopřávat prvotřídní poslechový zážitek.

*Funkce se mohou v různých konfiguracích a zemích lišit. Hlasový digitální asistent Google Assistant bude v ČJ dostupný později, dle uvedení podpory ČJ ze strany společnosti Google.

Usnadněte si každodenní život s aplikací Google Assistant.

Fotografie vozu Volvo

Ovládání palubních zábavních funkcí

„Hey Google, přehraj můj jazzový playlist”

Fotografie vozu Volvo

Doladění atmosféry v kabině do dokonalosti

„Hey Google, nastav teplotu na 18 stupňů“

Nejlepší navigace ve své třídě a praktický pomocník při hledání nabíjecí stanice.

Známý vzhled, nové možnosti

Aplikace Google Maps nabízí ve Vašem voze Volvo rozhraní známé z chytrého telefonu v kombinaci s novými špičkovými funkcemi.

Pomoc při hledání nabíjecích stanic

Hledání nabíjecích stanic Vám ve Vašem voze Volvo výrazně usnadní aplikace Google Maps. Oceníte ji především na delších cestách, protože Vám umožní naplánovat si trasu aniž byste se museli stresovat při hledání místa pro nabití akumulátoru.

Fotografie vozu Volvo

Ovládejte svá chytrá domácí zařízení i na cestách

Kompatibilní chytrá domácí zařízení můžete ovládat i z pohodlí svého vozu Volvo. Zapněte si náladové osvětlení, nastavte teplotu vzduchu v interiéru a mnohem více – to vše pouze pomocí hlasu.

Fotografie vozu Volvo

Přístup k palubním aplikacím přes obchod Google Play

I na silnici můžete zůstat v kontaktu se světem. Díky technologiím Google plně integrovaným v palubním systému Vašeho vozu Volvo získáte přístup do obchodu Google Play a k jeho otevřenému ekosystému automobilových aplikací.

Bližší informace naleznete na stránkách centrum nápovědy Google.

Uvedené prvky nemusí být součástí standardní výbavy nebo nemusí být dostupné pro všechny modely, stylové varianty a motorizace. Hlasové ovládání Google Assistant není k dispozici ve všech jazycích a zemích.

Google, Google Play, Google Maps a YouTube Music jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru