Stvořeno pro silnici i pro naši planetu.

Dynamický skandinávský plug-in hybridní sedan stvořený pro změnu.

Plug-in
Hybrid

Až 91 km
Dojezd v elektrickém režimu*

AWD
Pohon všech kol

95%
Čistota vzduchu v kabině

* Předpokládaný dojezd podle metodiky WLTP vychází z ujeté vzdálenosti za určité rychlosti v ideálních podmínkách. Skutečný dojezd v reálných podmínkách se liší v závislosti na stylu jízdy a dalších vnějších faktorech. Uvedené hodnoty jsou předběžné. V současnosti probíhá finální homologace vozu.

Seznamte se s vozem Volvo S60 Recharge

S dokonalým plug-in hybridním sedanem navrženým s ohledem na planetu a stvořeným pro dynamickou jízdu.

Seznamte se s vozem Volvo S60 Recharge

Výkon bez kompromisů

Využijte při jízdě čistou elektrickou energii a vychutnejte si dokonalý jízdní zážitek v plug-in hybridním sedanu s nižšími emisemi, optimalizovanou trakcí, elektronicky řízeným pohonem všech kol a okamžitě dostupným výkonem.

Vyjádřete své jedinečné já

Které Volvo S60 Recharge odráží Váš životní styl? Varianta Inscription s nově definovaným luxusem, nebo dynamický a sportovní model R-Design?

Reálně využitelná čistá energie

V čistě elektrickém režimu můžete se svým plug-in hybridním vozem jezdit s nulovými emisemi. S plně nabitým akumulátorem zvládnete své každodenní dojíždění výhradně s použitím elektromotoru.

Několik exkluzivních stylů pro Váš vůz S60 Recharge

Informace o standardní a specifické výbavě jednotlivých stylů si můžete prohlédnout v ceníku vozu.

Ceník vozu S60   
Volvo S60 R-Design

R-Design

Volvo S60 Inscription

Inscription

Volvo S60 Polestar Engineered

Polestar Engineered

Jízda podle Vašich pravidel

Díky intuitivním prvkům navrženým s důrazem na komfort a pohodlí budete mít pod kontrolou každý kilometr své cesty.

Radost z dynamické jízdy

Radost z dynamické jízdy

Přesné a ostré reakce, dynamické jízdní chování a příjemně uvolněná jízda. Pokročilý podvozek jsme navrhli tak, abyste si mohli užívat ryzí potěšení z jízdy.

Mějte vše pod kontrolou

Mějte vše pod kontrolou

Naše technologie na podporu řidiče Vám v kombinaci s pohonem všech kol za všech okolností zajistí citlivé reakce vozu. Ať už prší, sněží nebo svítí slunce, do Volva S60 Recharge stačí nasednout a vyrazit.

Čistší vzduch v kabině

Čistší vzduch v kabině

Pokročilý systém zkvalitňování vzduchu v interiéru zabrání vniknutí až 95% nebezpečných částic PM 2,5, které vstupují do kabiny. S tímto systémem jsme si připsali světové prvenství, díky němuž si Vy i celá Vaše posádka může užít zdravější vzduch bez ohledu na okolní podmínky.

Výhled do nebe

Výhled do nebe

Otevírací a výklopná panoramatická střecha stírá hranice mezi kabinou a okolním prostředím a umožní Vám vychutnat si čerstvý vzduch i výhled na oblohu.

Pomocná ruka

Pomocná ruka

Užívejte si intuitivní kontrolu nad vozem. Technologie na podporu řidiče Vám mohou prostřednictvím přizpůsobení rychlosti pomoci udržovat bezpečnou vzdálenost od vozidel před Vámi a pomocí jemných zásahů do řízení udržovat vůz v daném jízdním pruhu. V zatáčkách vůz optimalizuje rychlost v zájmu Vašeho jízdního komfortu.

Bowers & Wilkins

Bowers & Wilkins

Špičkové reproduktory Bowers & Wilkins, které jsou ve Vašem voze Volvo důmyslně rozmístěny a precizně integrovány, Vám zajistí strhující poslechový zážitek bez ohledu na to, kde ve voze sedíte.

Bezpečnost

Asistenční systémy řidiče

Kromě funkcí pasivní bezpečnosti, jako jsou airbagy a deformační zóny, vybavujeme naše vozidla také asistenčními systémy řidiče, jejichž úkolem je pomoci řidiči předcházet kolizím nebo případně zmírnit následky nárazu. Tyto systémy Vás podpoří také při manévrování nebo parkování.

Bližší informace o bezpečnosti   

Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrativní. Uvedené prvky nemusí být součástí standardní výbavy nebo nemusí být dostupné pro všechny styly výbav a motorizací. Přesné specifikace si prosím nechte potvrdit.

Google, Google Play a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru