Fotografie vozu Volvo

Vítejte u DEKOM SYSTEM

Prodejce prémiových vozů v pardubickém a královehradeckém kraji

Společnost DEKOM SYSTEM se již 20 let zabývá prodejem a servisem prémiových vozů. Značka Volvo nás okouzlila v roce 1998 svou filozofií, kvalitou zpracování, praktičností, kontroverzním designem a lidským přístupem. Autorizované zastoupení značky Volvo jsme získali jako jedni z prvních v České republice a dnes se řadíme k dealerům s nejdelší tradicí. Díky stabilním prodejům patří DEKOM SYSTEM mezi pět nejvýznamnějších dealerů Volvo v republice. Splňujeme přísné standardy společnosti Volvo v oblasti kvality a služeb.

Od počátku našeho podnikání stavíme na principech odbornosti, stability, spolehlivosti, nadstandartních službách a především osobním přístupu ke každému zákazníkovi. Zaměřujeme se na náročné zákazníky, kteří se rádi odlišují a touží po neobyčejném zážitku z jízdy. I do budoucna chce být DEKOM SYSTEM vnímán jako stabilní renomovaná společnost s vlídným přístupem ke každému, byť jen automobilovému fanouškovi.

Stabilitu a odbornost si DEKOM SYSTEM, s.r.o. udržuje díky dlouholetým zkušenostem a technickým znalostem jednatele pana Ing. Romana Švadlenky. Pan Švadlenka vystudoval strojní inženýrství na Českém vysokém učení technickém v Praze a v oboru působí více než 20 let. V současné době jsou jeho druhým působištěm tenisové kurty. V čele týmu DEKOM SYSTEM stojí i další zkušení matadoři prověření léty praxe. Celý tým disponuje vysokou kvalifikací a je pravidelně školen tak, aby mohl nabídnout prvotřídní služby náročným klientům a jejich vozům, a to bez kompromisů.

My v DEKOM SYSTEM ctíme zkušenosti a tradici, přičemž se nepřestáváme dívat vpřed. Snažíme se neustále inovovat a zlepšovat své služby, a proto v současné době připravujeme rekonstrukci našeho pardubického sídla, který je domovem značky Volvo již 15 let. Autosalon dostane novou moderní tvář v duchu švédského konceptu Volvo Retail Experience.

Autosalony DEKOM SYSTEM

Prodej a servis Volvo
Hradecká 537
530 09 Pardubice
tel. 466 510 086
e-mail: info.v@dekomsystem.cz

Prodej a servis Land Rover
Bří. Štefanů 272/37a
500 03 Hradec Králové
tel. 495 581 636
e-mail: info.jlr@dekomsystem.cz

Fotografie vozu Volvo

Lifestylová kolekce

Pro majitele vozů Volvo a všechny fanoušky značky nabízíme širokou škálu lifestylových produktů. Celou nabídku Volvo kolekce si můžete prohlédnout online.

Naleznete zde praktické doplňky, které využijete na cestách, jako například deku, termohrnek, cestovní tašku nebo speciální brýle pro řidiče. Pro ty, kteří chtějí být se svým Volvem v dokonalém souznění, je k dispozici kvalitní značková kolekce oblečení Volvo a Volvo Ocean Race. Kolekce oblečení Volvo má co nabídnout mužům, ženám i dětem: kšiltovky, sportovní trika, polokošile, mikiny, svetry, bundy i kalhoty. Mezi lifestylovými produkty samozřejmě nechybí modely aut, klíčenky, přívěsky, USB klíče a to vše v elegantním švédském designu.
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru