Servisní Plán pro ojeté vozy

Vlastnit Volvo by měla být radost, i když je staršího data výroby. Proto přicházíme se Servisním Plánem pro zánovní a ojeté vozy. Výrazně vám usnadní péči o automobil, který si tak zachová kvalitu a spolehlivost mnohem déle.

Servisní úkony Ceník (PDF)   
Odborné služby, fixní náklady

Odborné služby, fixní náklady

Nezáleží, jestli jste si zánovní či ojeté Volvo právě pořídili, nebo je vlastníte delší dobu. Servisní Plán si můžete pořídit kdykoli, a to i pro vozy Volvo Selekt. Jezdíte-li vozem z modelového roku 2017 či mladším, pokryje vám tato služba předepsané údržby a zafixuje náklady. Máte tedy jistotu, že za servis nezaplatíte více, a to ani v případě zdražování.

Podrobnosti o nabídce získáte u svého autorizovaného partnera Volvo Car či na odkazu níže.

Nabídku můžete využít opakovaně a platí do odvolání.

Obecné podmínky

Žádný jiný servis Vám nezaručí takovou péči o Vaše Volvo jako autorizovaný servis. Jedině tady získáte originální náhradní díly a náplně, výrobcem definované servisní postupy a služby vyškolených osobních techniků. Díky Servisnímu Plánu si zajistíte bezstarostný přístup k těmto úkonům.

V předepsaných pravidelných servisních prohlídkách není zahrnuta výměna dílů podléhajících opotřebení, jako jsou například brzdové destičky a kotouče, spojková lamela a přítlačný talíř, tlumiče, akumulátor, výfuk, žárovky, údržba klimatizace. Tyto díly a související práce nejsou v Servisním Plánu zahrnuty.

V Servisním Plánu pro ojeté vozy nejsou zahrnuty výměny sady rozvodů motoru. Pokud je v servisním intervalu výměna rozvodů motoru předepsána, je hrazena zákazníkem nad rámec Servisního Plánu.

Další informace

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Kontakt   
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru