Volvo V60 plug-in hybrid

Velkorysý prostor pro nohy. Dokonalý zvuk. A nyní také integrované aplikace Google. Seznamte se s naším plug-in hybridním kombi Volvo V60.

Od 1 563 700 Kč

Akční nabídka   

92 km

Dojezd v elektrickém režimu
(Až)

0,7 l

Spotřeba paliva
(na 100 km)

455 k

Výkon v koních

481 l

Objem zavazadlového prostoru
(Až)

Uvedené hodnoty jsou předběžné a vycházejí z odhadů a výpočtů provedených společností Volvo Cars pro plug-in hybridní model Volvo V60 a jejich přesnost nelze zaručit. Dojezd a spotřeba energie v reálných podmínkách se liší v závislosti na stylu jízdy a dalších vnějších faktorech. V současnosti probíhá finální homologace vozu.

Žádné kompromisy

Rozšířením pohonu o elektromotor vznikl plug-in hybrid, který bere ohledy na budoucnost, aniž by dělal kompromisy v přítomnosti.

Chytřejší a rychlejší nabíjení

Plug-in hybridní Volvo V60 nyní nabijete rychleji. Díky naší dvoufázové palubní nabíječce s výkonem 6,4 kW trvá nabíjení baterie z 0 na 100 % její kapacity pouhé tři hodiny. Můžete tak ujet více kilometrů v elektrickém režimu, který je ohleduplnější k životnímu prostředí.

Dynamická jízda

Plug-in hybridní Volvo V60 nabízí pohon všech kol a regulaci rychlosti jedním pedálem, takže budete nadšeni nejen jeho výkonem a dynamickým charakterem, ale i příjemně pohodlným ovládáním.

Precizní řemeslné zpracování, inovace a kvalitní materiály vytváří mimořádně příjemný a vkusný interiér.

Interiér vozu Volvo V60 Recharge

Nejlepší navigace ve své třídě

Díky plně integrované navigaci Google Maps a handsfree hlasovému ovládání přes aplikaci Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google) budete mít k dispozici dopravní informace v reálném čase a funkci automatické změny trasy, takže vždy dorazíte do cíle bez problémů.

Pohodlné ovládání palubních funkcí

Prostřednictvím hlasového ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google) se můžete ve Vašem voze Volvo nechat navigovat, užívat si zábavu, zůstat v kontaktu s rodinou, kolegy a přáteli a vyladit si prostředí v kabině, aniž byste museli sundat ruce z volantu. Stačí jednoduše říct „Hey Google“.

Zvládněte toho na cestách více

Pomocí služeb Google můžete s palubním systémem vozu propojit oblíbené aplikace a zařízení a pohodlně vyřídit vše, co během dne potřebujete. Navíc můžete snadno připojit i chytrá domácí zařízení, která můžete pohodlně ovládat z vozu, čímž Vám ubudou starosti.

Více informací

Pokud vás zajímá cokoli navíc, kontaktujte naše dealerství nebo se podívejte na podrobnou prezentaci tohoto vozu na webu Volvocars.cz.

Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrativní. Uvedené prvky nemusí být součástí standardní výbavy nebo nemusí být dostupné pro všechny stylové varianty a motorizace.

Google, Google Play a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru