Volvo XC40 mild hybrid

Chytré. Všestranné. Výrazné. Naše kompaktní SUV – stvořené pro všechny stránky Vašeho života.

Od 1 007 000 Kč

Akční nabídka   

7,6 s

Zrychlení
(0–100 km/h)

6,6 l

Spotřeba paliva
(na 100 km)

197 k

Výkon v koních

443 l

Objem zavazadlového prostoru
(Až)

Hodnoty spotřeby paliva vycházejí z údajů získaných na základě metodiky WLTP pro model Volvo XC40 ve speciálních laboratorních podmínkách. Skutečná spotřeba paliva v reálných podmínkách se liší v závislosti na stylu jízdy a dalších vnějších faktorech. Údaje jsou předběžné, v současnosti probíhá finální homologace vozu.

Méně emisí ve výfukových plynech

Naše mild hybridní modely rekuperují energii vznikající při brzdění, kterou ukládají do 48V akumulátoru. Díky možnosti využívat takto získanou energii dochází ke snížení spotřeby paliva i množství emisí ve výfukových plynech.

Vytříbený způsob cestování

Protože se mild hybridní Volvo XC40 může pochlubit skutečně plynulými rozjezdy a efektivní akcelerací, cestování po městě i po dálnici v něm bude ještě pohodlnější.

Úspora paliva

Každá ušetřená kapka paliva se počítá – naše mild hybridní modely mají nižší spotřebu paliva, aniž by docházelo ke kompromisům na výkonu.

Objevte vnitřní harmonii. Pro každý detail vozu Volvo XC40 je charakteristický moderní design a pečlivě vybrané materiály.

Design pro život

Nejlepší navigace ve své třídě

Díky plně integrovaným Google Maps a handsfree hlasovému ovládání prostřednictvím Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google) máte k dispozici dopravní informace v reálném čase a automatické změny trasy, takže vždy bez problémů dorazíte do cíle.

Pohodlné ovládání palubních funkcí

Prostřednictvím hlasového ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google) se můžete ve svém voze Volvo nechat navigovat, užívat si zábavu, zůstat v kontaktu s rodinou, kolegy a přáteli a vyladit si prostředí v kabině, aniž byste museli sundat ruce z volantu. Stačí jednoduše říct „Hey Google“.

Zvládněte toho na cestách více

Pomocí služeb Google můžete s palubním systémem vozu propojit oblíbené aplikace a zařízení a pohodlně vyřídit vše, co během dne potřebujete. Navíc můžete snadno připojit i chytrá domácí zařízení, která můžete pohodlně ovládat z vozu, čímž Vám ubudou starosti.

Více informací

Pokud vás zajímá cokoli navíc, kontaktujte naše dealerství nebo se podívejte na podrobnou prezentaci tohoto vozu na webu Volvocars.cz.

Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrativní. Uvedené prvky nemusí být součástí standardní výbavy nebo nemusí být dostupné pro všechny stylové varianty a motorizace.

Google, Google Play a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru